Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

Maandag 07 juli 2025

De franchiseformule Kijk op Gordijnen opent dit najaar de negende vestiging in Zwaag.
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

De franchiseformule Kijk op Gordijnen laat weten dat het per 1 september haar negende vestiging opent, ditmaal in Zwaag. De bestaande winkel DDO Raamdecoratie sluit zich aan bij de franchiseformule en gaat verder onder de naam Kijk op Gordijnen.

De vestiging komt in handen van de nieuwe franchisenemer Danny Laan (rechts op de foto), die met zijn ervaring en vakmanschap een waardevolle toevoeging is aan het netwerk van het concept. De opstart in Zwaag wordt begeleid door Karin Schuurman (midden op de foto) van Goodwill PA Support, die als nieuwe regiomanager het traject professioneel zal ondersteunen.

Deze uitbreiding laat de groei zien van Kijk op Gordijnen. Met diverse potentiële vestigingen in de pijplijn, wordt er gebouwd een sterk landelijk netwerk gericht op maatwerk, kwaliteit en persoonlijk interieuradvies. De formule is enige jaren geleden ontwikkeld door Joran van der Heijden. Inmiddels is Bauke Jansen (links op de foto) mede-eigenaar.

 

Twee jaar terug opende de vijfde en zesde vestigingen in Oss en Valkenswaarden vorig jaar volgden Ammerzoden en Uden.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, franchisenemer, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen, #ddoraamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Leer is het nieuwe goud
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden