Wederom ontslagen Sanoma

Vrijdag 25 maart 2016

In oktober werden de redacties en marketingmedewerkers van Eigen Huis & Interieur en Ariadne at Home in Nederland ontslagen. Nu is België aan de beurt: 65 banen worden geschrapt.
Wederom ontslagen Sanoma

Dat maakte de Belgische tak van het Finse mediabedrijf gisteren bekend. De genoemde bladen worden sinds dit jaar door Sanoma België geproduceerd, naast bladen als Stijlvol Wonen en Feeling Wonen.

De integratie van de Belgische en Nederlandse tak van Sanoma Nederland wordt verder doorgevoerd. Al langer is men bezig de ondersteunende diensten als personeelsmanagement, financiën en IT onder één dak te brengen. Hierdoor zou geprofiteerd moeten worden van schaalvoordeel.

Sanoma wil zich in België richten op 'vrouwen' en 'home & deco', met uitzondering van VT Wonen dat naast het tijdschrift ook een online woonwinkel exploiteert. In Nederland is Sanoma verder onder meer bekend van Nu.nl, AutoWeek, Donald Duck, Libelle en SBS6.

 



Links

www.ariadneathome.nl
www.eh-i.nl
www.feeling.be
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.stijlvol-wonen.com
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, eigen huis & interieur, ariadne at home, huis, home, blad, uitgeven, uitgever, uitgave, magazine, tijdschrift, ontslag, reorganisatie, dienstbeëindiging, bons, congé

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden