Webwinkel in hout groeit hard

Dinsdag 09 februari 2016

Houthandel Gadero is begin dit jaar binnen Groningen verhuisd naar een pand aan de Euvelgunnerweg dat maar liefst vijf keer zo groot is.
Webwinkel in hout groeit hard
Webwinkel in hout groeit hard

Gadero (voorheen Buitenwarenhuis) is een online winkel voor hout die volgens eigenaar Henk Jan Bijmolt hard groeit. Het bedrijf begon in 2011 met de online verkoop van schuttingen en vlonders in Nederland, maar biedt inmiddels biedt ook overkappingen, houten vloeren en meubelen in de gehele Benelux. Daardoor had het zoveel extra ruimte nodig.

Bijmolt: 'We hebben nu een hectare groot terrein. We houden wel de focus op voorraad en hebben geen showroom. Snel leveren voor een aantrekkelijke prijs weegt voor klanten steeds zwaarder.'

 



Links

www.gadero.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, bank, fauteuil, stoel, tafel, kast, vloer, plank, hout, parket, balk, retail, webwinkel, internet, online, verkoop, webshop

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden