Vrolijk op Heimtextil en Domotex

Vrijdag 19 december 2014

Nieuwe collecties bij gerenommeerde fabrikanten hebben steeds vaker de stevige signatuur, visie en identiteit van een bekende designer. Ontwerper Maarten Vrolijk vertelt waarom.
Vrolijk op Heimtextil en Domotex
Vrolijk op Heimtextil en Domotex Vrolijk op Heimtextil en Domotex Vrolijk op Heimtextil en Domotex

Vaktijdschrift Ons Huis vroeg Maarten Vrolijk ter gelegenheid van zijn jubileum, in 2015 25 jaar in het vak en met zijn merk Raffi -myhome sterk internationaal vertegenwoordigd, om zijn visie voor het nieuwe jaar en de veranderingen in de markt. En naar de kansen en uitdagingen voor het komende jaar.

Maarten Vrolijk: 'Het gaat niet meer om het product alleen. Het gaat om de beleving, de prikkeling en het verhaal. In principe willen we helemaal geen nieuwe producten meer kopen, we hebben ze niet meer "nodig", sterker nog, ze worden verdacht.
'Wel willen we verleid worden met poëzie, met een boodschap, daarvoor kunnen we onze producten prima inzetten. Een merk waarmee je je verwant voelt, kan dan houvast bieden. We verkopen geen louter functionele producten, maar we worden meer storytellers. Alsof we voorlezen uit een sprookjesboek.'

Voor 2015 voorspelt hij een grote toekomst voor verf en kleur in het interieur: 'Verf is eigenlijk de huid van je huis.' Tijdens de komende vakbeurs Heimtextil (14-17 januari) in Frankfurt introduceert Vrolijk dan ook de Raffi -my home verfcollectie onder het motto Combine & Create, op de stand van leverancier J.W. Ostendorf (hal 3.1, stand E21).
De Raffi -my Home behangcollecties vindt u op de stand van AS Créations (hal 3.1 Stand C 9A) en de interieurstoffen bij Indes Fuggerhaus (hal 3.1 stand C 9B).

Tijdens Domotex worden de nieuwe Raffi -my home vloerkledencollecties bij Reinkemeier (hal 4 stand C28) gelanceerd.

U leest er meer over in Vaktijdschrift Ons Huis januari-editie, die deze is week verschenen en binnenkort wordt bezorgd. Half januari, dus rondom Heimtextil, wordt er een aparte Raffi  -my home verfcollectie-site gelanceerd met de genoemde noviteiten.



Links

www.raffi.com

Tags

verf, interieurstoffen, gordijnen, gordijnstof, behang, vloerkleed, karpet, kleed, Raffi, Indes, Fuggerhaus, AS Créations, Ostendorf, Maarten Vrolijk, jubileum, Heimtextil, Domotex

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden