Voorbereidingen nieuwbouw PPC gestart

Dinsdag 06 december 2016

Kortgeleden zijn de voorbereidingen gestart voor de nieuwbouw bij het hoofdkantoor van de PPC in Wijk bij Duurstede.
Voorbereidingen nieuwbouw PPC gestart

Op het bouwkavel van de PPC (Plinten & Profielen Centrale) komt 6.000 vierkante meter extra magazijnruimte om de opslagcapaciteit uit te breiden en het logistieke traject te optimaliseren.

Zo kan de groothandel altijd genoeg voorraad houden en op tijd leveren. Als de nieuwbouw klaar is, is er inpandig bovendien ruimte voor totaal vijftien bestelbussen en tien vrachtwagens. Hierdoor blijft de kwaliteit van de ingeladen producten ook bij winterse omstandigheden gegarandeerd.

Momenteel wordt aan de achterzijde van het pand een kavel bouwrijp gemaakt. Op maandag 9 januari volgend jaar beginnen de bouwactiviteiten. De oplevering van de nieuwbouw staat gepland voor halverwege 2017.

Directeur-eigenaars Lisa Augustin-Klaassen en Peter Klaassen (foto) van PPC hebben deze investering gerealiseerd in samenwerking met de Rabobank, zonder een beroep te doen op externe financiers.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, hout, lvt, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, leg, leggen, bekleden

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden