Voel je Groovy

Woensdag 02 oktober 2024

Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Groovy. Een wervelend eerbetoon aan die typische vormgeving van de jaren zeventig.
Voel je Groovy
Voel je Groovy Voel je Groovy Voel je Groovy Voel je Groovy Voel je Groovy

‘Groove is in the air.’ Misschien is het nostalgie. Het verlangen naar een tijdgeest waarin er nog tijd en ruimte was om je uitbundig te gedragen. Om je groovy te voelen. Want als er iets nooit uit de mode zal zijn, is het een retro interieur. Kortom, de jaren zeventig zijn weer helemaal terug van weggeweest! En dat is te zien in de nieuwe collectie van Eijffinger.

 

Groovy is een collectie vol leuke, funky, flirterige en relaxte ontwerpen. Laat je muren swingen met een spannend dessin van bogen met een kleurrijk ombre effect, dat doet denken aan het kenmerkende kleurverloop van vintage keramiek. Even fascinerend is de museale blokprint, uitgevoerd als een ‘toile de jouy’ op een linnenlook achtergrond. Breng schwung in huis met een speelse afwisseling van horizontale grove touwtjes in verticale banen. Een patroon van grootse tropische palmbladeren laat je dat ontspannen vakantiegevoel herbeleven, met het grasweefsel karakter natuurgetrouw weergegeven in een zware kwaliteit vinyl. Kom tot rust in een patchwork van verschillende weefsels geknoopt als een tapijt. Of vrolijk jij je muren juist op met een vintage bloemetje dat voelt als jute?

 

Combineer de meer uitbundige dessins naar hartenlust met de uni’s met een uitstraling van sisal en tweed. Ook het kleurenpalet is helemaal in stijl, aardse kleuren met af en toe een fel accent. Van warme bruintinten en beiges tot smaakvol ecru, avocado groen, funky paars, mandarijntjes oranje en koningsblauw gecombineerd met lime, lila en roze.



Links

www.eijffinger.com

Tags

nieuws, interieur, behang, ontwerpen, behanger, opplakken, decorateur, design, relax, swagger, weefsel, vintage, jute, zeventig, jaren, funky, flirten, blokprint, vinyl, linnenlook, avocado, groen, paars, lime, lila, roze, #groovy, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
 
Ode aan het aardse
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden