Vochtmeter overbodig bij Uzin

Maandag 26 november 2018

De vochtmeter kan de deur uit: op 1 december introduceert Uzin Utz Nederland een egalisatie die door van kleur te veranderen laat weten wanneer de vloer legklaar is.
Vochtmeter overbodig bij Uzin
Vochtmeter overbodig bij Uzin Vochtmeter overbodig bij Uzin

De snel drogende gipsegalisatie Uzin NC 111 Bicolor is geschikt voor laagdiktes tot 10 mm en geeft een glad oppervlak voor het leggen van textiele of elastische vloerbedekking. In de loop van het acht tot tien uur durende droogproces verandert de kleur van de egalisatie van lichtgroen naar zalmroze (foto 1).

 

De kleurverandering biedt een bijkomend voordeel: in één oogopslag is te zien of de lijm goed is verdeeld. Want de aangebrachte lijm zorgt ervoor dat de egalisatie weer van kleur verandert: van zalmroze naar een groenige tint (foto 3).

 

De egalisatie heeft een drukvastheid van C50 waardoor deze in bijna alle situaties worden toegepast. Daarnaast belooft Uzin Utz (voorheen Unipro), sinds begin dit jaar ook de eigenaar van de groothandels Forinn en Bosgoed, een extreem goede vloei en een glad oppervlakte.

 



Links

www.bosgoed.nl
www.forinn.nl
www.unipro.be
www.unipro.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, naamswijziging, #unipro, #uzin, #uzinutz, #forinn, #bosgoed

Gerelateerd nieuws
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden