Vloerkleden aansluitend op woontrends

Dinsdag 24 juni 2025

De vloerkleed collectie Ensuite van Brinker is uitgebreid met drie nieuwe items die perfect aansluiten bij de woontrends van nu.
Vloerkleden aansluitend op woontrends
Vloerkleden aansluitend op woontrends Vloerkleden aansluitend op woontrends Vloerkleden aansluitend op woontrends Vloerkleden aansluitend op woontrends Vloerkleden aansluitend op woontrends

Naast de verfijnde jacquard dessins, handgeweven en handtuft items, is de Ensuite by Brinker-collectie aangevuld met een serie machinaal geweven vloerkleden. Deze nieuwe items combineren kwaliteit met karakter en vormen een sterke aanvulling op een collectie die al bekend staat om haar verrassende vormen, kleuren en aantrekkelijke prijsniveau.

 

De drie nieuwe items hebben als eigenschap natuurlijke kleuren die worden versterkt door organische vormen en daarmee een sierlijk accent toevoegen aan ieder interieur. Met een adviesprijs vanaf € 199 zijn het tevens betaalbare nieuwe producten.

 

De structuren van Daavi en Loona zijn door het design team van Brinker ontwikkeld, waaruit dessins met een balans in grafisch en sierlijk zijn ontstaan. Het item Maare (foto 1-2) is naast de traditionele rechthoek en populaire vormen rond en pebble ook verkrijgbaar als vloerkleed met afgeronde hoeken, de trendy vorm Deens Ovaal.

 

Daavi (foto 3-4) is een machinaal geweven vloerkleed met een organisch 3D dessin in fris, natuurlijke tint. Loona (foto 5-6) is het zusje van de Daavi, een uniek vloerkleed met subtiele 3D-structuur voor een speels, eigentijds effect. En Maare  is verkrijgbaar in drie tinten van fris naturel tot warm taupe. De kracht van dit nieuwe product is de diversiteit in vormen; rechthoek, rounded corners, rond en pebble.

 

Brinker adviseert om altijd een antislip kleed (de 'Non-skid') onder het vloerkleed te leggen! Naast de rechthoekige versie is er nu een ronde variant toegevoegd. De Non-skid is vanaf begin juli leverbaar in 5 formaten, waaronder nu ook Ø190cm rond en Ø230cm rond.

 

De nieuwe modellen en stalensets zijn vanaf juli te bestellen of te bewonderen in de showroom van het bedrijf.



Links

www.brinker.nl

Tags

nieuws, interieur, vloerkleden, vloerkleed, karpetten, designteam, ontwerp, rond, ovaal, rechthoekig, accent, kleuren, grafisch, structuur, geweven, machinaal, antislip, antislipkleed, showroom, trendy, prijs, betaalbaar, aanvulling, #ensuite, #brinker

Gerelateerd nieuws
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden