Vloerenwinkel Solza geopend

Maandag 13 februari 2023

Afgelopen zaterdag 11 februari opende vloerenwinkel Solza haar deuren in Alphen aan den Rijn. Het bedrijf werd feestelijk geopend door Dennis Mulder, voormalig presentator van het TV-programma Eigen Huis & Tuin.
Vloerenwinkel Solza geopend

De kersverse detaillist in vloeren aan de Prins Bernhardlaan 3J in Alphen aan den Rijn is gespecialiseerd in het leveren en leggen van PVC vloeren, parket en laminaat. Naast deze fysieke winkel in het centrum van Alphen aan den Rijn heeft het jonge bedrijf tevens een online winkel met meer dan 1.500 producten met labels als Belakos, Budgetfloor, Douwes Dekker (PPC), Floer, Floorlife (Cotap), Hoomline (Intertap), Sense (Prodinex), Vivafloors en VTwonen

Oprichter Jorik van der Heide (29, foto links): 'Het ondernemen kriebelde bij mij al een tijdje. Zelf ben ik een geboren en getogen Alphenaar. Dat maakt het voor mij nu extra leuk dat ik vanuit mijn stad mijn eigen bedrijf kan runnen. Via mijn vorige baan heb ik reeds kennis gemaakt met tuintegels en vlonders, nu maak ik de stap naar binnenshuis. Daarnaast heb ik ruime ervaring met het opzetten van webwinkels.'

Jorik vervolgt: 'Afgelopen twaalf maanden heb ik veel bijgeleerd over PVC, hout en laminaatvloeren. Ik zie dan er dan ook naar uit de eerste klanten te ontvangen in mijn gloednieuwe showroom. Ik probeer echt tijd vrij te maken voor elke klant en werk daarom uitsluitend op afspraak. De opening was een prachtige dag. Ik kreeg gelukkig veel complimenten over de inrichting en de producten.'

Solza is van maandag t/m zaterdag geopend.



Links

www.solza.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloerbedekking, retail, detail, detaillist, outlet, zaak, speciaalzaak, parket, pvc, lvt, vinyl, laminaat, rigid, click, stofferen, stoffering, leggen, afwerking, advies, service, #solza

Gerelateerd nieuws
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
 
Nieuwe projectadviseur Coretec
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden