Vlamvertragend Kobe nieuws

Donderdag 13 juli 2017

Chique met een eigentijdse metallic look, kamerhoog in vlamvertragende kwaliteiten: deze zomer voegt Kobe drie nieuwe producten aan hun FR Fabrics-collectie toe.
Vlamvertragend Kobe nieuws
Vlamvertragend Kobe nieuws Vlamvertragend Kobe nieuws Vlamvertragend Kobe nieuws Vlamvertragend Kobe nieuws Vlamvertragend Kobe nieuws

De nieuwe items zijn allemaal kamerhoog met een minimum van 300 cm als aanvulling op de kamerhoge vlamvertragende gordijnstoffencollectie van Kobefab. Naast in de residentiële markt zijn deze zeker ook geschikt in de projectinrichting zoals hotels en restaurants. De stoffen hebben een natuurlijke uitstraling en draperen soepel.

 

De Buccari CS (foto 1+2) heeft een marquisette binding, geweven op een dobby machine op 315 cm. De metal-look garens (100% Trevira CS) creëren een elegante vitrage die soepel drapeert, wasbaar is met een maximum krimpingspercentage van 1% en een hoge kleurechtheid van 5-6 heeft. Na de uitbreiding is de Buccari nu verkrijgbaar in 27 kleuren.

 

Lines FR (foto 3+4) is garen geverfd en eveneens jacquard geweven met 100% Polyester Fr garens. Door een mix van matte en metallic look garens ontstaat een subtiel, ton sur ton kleurenspel in elf kleuren. Een all-over patroon toont een semi-uni look door eigentijds, abstract dessin. Lines heeft een ‘crispy’-touch en hangt mooi soepel en is ook makkelijk in verwerking en onderhoud.

 

De Arrow FR (foto 5+6) is geweven met 100% Polyester FR garens. De jacquard binding zorgt voor een ton sur ton geometrisch dessin. Door het gebruik van de metallic gekleurde garens krijgt de stof - in veertien kleuren, van zachte basistinten tot warme metallics - een mooie chique uitstraling. De Arrow heeft een natuurlijke, linnen touch en is gemakkelijk in onderhoud.

 

Dit - en het inbetweens nieuws kortgeleden - is te vinden in de showrooms bij de vestiging in Valkenswaard en in het ETC Expo in Culemborg.

 



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, vlamvertragend, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, Kobe, #Kobe, Kobefab, #Kobefab, #ETC, European Trade Center, ETC, beurs, show, event, vakbeurs, showroom

Gerelateerd nieuws
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden