Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen

Woensdag 07 juni 2023

Trots kondigt eigenaar Joran van der Heijden de vijfde en zesde vestiging van de formule Kijk Op Gordijnen aan. Deze nieuwe filialen zijn straks in Oss en Valkenswaard te vinden.
Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen
Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen

De formule van Kijk Op Gordijnen ontstond vanuit de ambitie van oprichter Joran van der Heijden om goedkoper en sneller gordijnen te leveren. Dit is mogelijk dankzij eigen software, waarmee bijna alle handelingen tijdens verkoop en op kantoor geautomatiseerd zijn. Wel komen de franchisenemers van de formule aan huis voor meetservice en advies en montage, ‘dat is tenslotte de kracht van Kijk op Gordijnen’.

 

Van der Heijden begon vanuit huis, maar groeide al snel door naar twee grote showrooms waar de stalen en producten te zien en vergelijken waren. Naast raamdecoratie kwamen hier na verloop van tijd ook vloeren bij. Pvc-vloeren, tapijt, vinyl en traprenovaties. Ook levert de formule karpetten, schilderijen en glazen schuifwanden. Kijk Op Gordijnen breidt steeds verder uit. In een eerder artikel meldde Van der Heijden al te willen groeien in de richting van Brabant, Gelderland, Utrecht, Limburg en België. Dit maakt het bedrijf waar met een nieuwe vestiging in Oss (door Eric Blokland, vanaf 1 juli, foto 1) en Valkenswaard (1 augustus, door Martijn van Dalen, foto 2).



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden