Vertrek directeur Gerflor

Dinsdag 31 december 2024

Marieke Lambrecht vertrekt per 1 januari als verantwoordelijke voor Gerflor Benelux.
Vertrek directeur Gerflor

Na vier jaar vertrekt Marieke Lambrecht als general manager voor Gerflor Benelux. Ze meldt op Linkedin dat ze tijd gaat nemen om over de wereld te gaan reizen en inspiratie op te doen voor een toekomstige baan.

 

Voordat zij vier jaar geleden bij Gerflor aan de slag ging, heeft zij vele jaren bij onder meer Forbo gewerkt. Eerst bij Bonar Floors en daarna in diverse salesfuncties bij Forbo in Assendelft.



Links

www.gerflor.nl

Tags

nieuws, interieur, vertrek, generalmanager, directeur, vloeren, vinylvloeren, pvcvloeren, sales, salesmanager, benelux, projecten, consumentenmarkt, distributie, verkoopteam, marketingteam, #gerflor, #bonar, #forbo

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Geplakte lichte eikentinten
Intr lanceert een nieuwe PVC-plak collectie: Saffier Allee. Deze PVC-vloerencollectie is een onderdeel van de eigen Saffier collectie van de groothandel.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden