Vertrek Desmet bij Unilin

Dinsdag 26 augustus 2025

Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
Vertrek Desmet bij Unilin

De website Made in West Vlaanderen meld het nieuws over het vertrek van Desmet, hetgeen wordt bevestigd door Unilin. Volgens deze bron heeft Ruben Desmet een aanbieding gekregen van een ander bedrijf, dat hij niet kon weigeren.

 

Ruben Desmet begon zijn carriere in de vloerenbranche bij Lano en is sinds 2013 actief bij Unilin als general manager laminate, waar hij meegroeide met het bedrijf. De voorbije twaalf jaar werkte hij zich op tot een schier onmisbare schakel. 'We zijn Ruben bijzonder dankbaar voor alles wat hij de voorbije twaalf jaar voor Unilin heeft betekend,' aldus woordvoerder Sander Laridon van Unilin. 'We respecteren zijn keuze om een nieuwe professionele uitdaging aan te gaan en wensen hem alle succes toe in zijn verdere carrière.'

 

De laatste periode zijn er meer verschuivingen geweest binnen de leiding van Unilin, waaronder het management van Unilin Nederland (v/h Peitsman) en Evert Maene (sales director Noord - West Europa).

 

Unilin geeft een verklaring voor deze exits. 'Er zijn recent een aantal verschuivingen geweest binnen Unilin Flooring,' zo luidt het in een reactie aan onze redactie. 'Deze kaderen binnen de mondiale groeiambities van Unilin Flooring en het bijsturen van de Flooring-organisatie om die te kunnen waarmaken. We evolueren van een centraal aangestuurde organisatie naar een model waarin regionale teams meer beslissingskracht hebben: Power to the Regions. Dit helpt ons om sneller te werken, beter in te spelen op lokale behoeften en als bedrijf sterker te groeien.'



Links

www.unilin.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vertrek, management, flooring, laminaat, pvcvloeren, generalmanager, directie, top, wijziging, strategie, groeiambities, organisatie, regionaal, internationaal, centraal, leiding, bedrijf, samenwerking, carriere, groei, ambities, aanbod, #unilin, #unilinflooring, #rubendesmet, #quickstep, #moduleo, #pergo

Gerelateerd nieuws
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden