Vertrek Arnoud van Ravensberg

Woensdag 20 november 2024

Arnoud van Ravensberg, business Director Unilin Flooring NL, heeft aangekondigd het bedrijf aan het einde van dit jaar te gaan verlaten.
Vertrek Arnoud van Ravensberg

Onlangs kondigden Danny Englebert en Richard Lensen hun vertrek al aan bij Unilin Flooring NL en nu laat ook Arnoud van Ravensbergen (foto), het derde directielid, weten afscheid te gaan nemen.

 

In zijn eigen woorden: 'Na een prachtige tijd vol hoogtepunten bij IVC Group-Unilin Flooring, is het tijd om een nieuw hoofdstuk te starten. Wat een voorrecht om leiding te hebben mogen geven aan de getalenteerde teams in de Benelux en Nederland, met een focus op vinyl, PVC, tapijt en laminaat voor de topmerken IVC Commercial, Moduleo en Quick-Step. Het was een periode van hard werken, maar ook van veel lachen en samenwerking met geweldige collega’s en klanten.'

 

In aansluiting hierop schrijft hij: 'Vanaf Q1 ben ik klaar voor nieuwe uitdagingen! Ik sta open voor interessante rollen, adviesopdrachten, en/of projecten binnen de projecten en residentiële markt in Nederland en de Benelux. Heeft jouw organisatie behoefte aan versterking, een frisse blik of extra expertise? Laten we dan vooral een kop koffie plannen!'

 

Arnoud is vanaf de introductie verantwoordelijk geweest voor het merk Moduleo en is de laatste jaren zeer actief geweest met de ontwikkeling van het merk Quick-Step. Tevens was hij lid van het managementteam van Unilin Flooring NL.



Links

www.unilin.com/nl
www.unilinflooring.nl
www.quick-step.nl
www.moduleo.nl

Tags

nieuws, interieur, groothandel, distributie, merk, vinylvloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, parketvloeren, vrachtwagens, logistiek, bestellingen, vertrek, directie, centralisatie, salesteam, buitendienst, marketingteam, wijziging, personalia, #unilin, #unilinflooring, #quickstep, #peitsman, #moduleo

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden