Verschil maken met een patroon

Maandag 08 juni 2026

Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
Verschil maken met een patroon
Verschil maken met een patroon Verschil maken met een patroon Verschil maken met een patroon

De Moods-collectie valt onder het vloerenlabel Moduleo van fabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk) en speelt in op de groeiende behoefte aan karaktervolle interieurs, waarin materialen, vormen en patronen samenkomen. Moods introduceert een vernieuwende kijk op vloeren, waarbij geometrie, textuur en kleur elkaar versterken en zorgen voor een uitgesproken, maar verfijnd geheel.

 

Van subtiele ritmes tot grafische statements: elk patroon brengt dynamiek en diepte in een ruimte. De collectie biedt ontwerpvrijheid voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen en sluit naadloos aan bij de trend waarin personalisatie centraal staat.

 

De collectie biedt 15 vooraf ingestelde patronen met 9 geometrische vormen die op talloze manieren gecombineerd kunnen worden. Met 12 kleuren, 7 houtlooks, 5 steenlooks en 4 vormen ontstaan 15 unieke patronen in maar liefst 70 kleurcombinaties. Daarmee vormt het een veelzijdig ontwerpinstrument voor architecten, ontwerpers en interieurliefhebbers die verder willen gaan dan standaard vloeroplossingen.

 

Naast esthetiek staat ook duurzaamheid centraal. De vloeren van Moduleo worden geproduceerd in België en bevatten een hoog aandeel gerecyclede materialen. Bovendien zijn ze volledig recyclebaar, waarmee Moduleo bijdraagt aan een toekomstbestendige manier van ontwerpen.

 

Moduleo Moods bewijst dat de vloer niet langer de achtergrond vormt, maar juist het fundament is van een krachtig interieurconcept, zo stelt de fabrikant.



Links

www.moduleo.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, patronen, hout, pvcvloeren, lijmvloeren, leggers, montage, kleurcombinaties, projectmatig, residentieel, geometrie, textuur, kleur, geheel recycling, hergebruik, materialen, fundament, ontwerpen, interieurconcept, #moods, #moduleo, #unilin

Gerelateerd nieuws
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder
Overname Carpet Making
Karpettenproducent Carpet Making uit Schijndel is overgenomen door Management Team-leden van het eigen bedrijf.
lees verder
 
Overname Headlam Nederland
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden