Verrassende winnaar matrastest

Dinsdag 27 februari 2018

Het Duitse Stiftung Warentest heeft voor haar maart-editie nieuwe matrassen onderzocht en daarover gerapporteerd. En de uitkomst is verrassend.
Verrassende winnaar matrastest

Het zal een bittere pil zijn voor aanbieders van hoogwaardige matrassen want de testwinnaar is het goedkoopste model in het onderzoek: het schuimmatras Novitesse Memolux 90 (ca. € 100) van Aldi! Bij de latex matrassen sprongen de L4 (ca. € 600) van Selecta en de Morgedal (€ 149,00) van Ikea er uit, zo meldt Möbelkultur.

Alle zeventien geteste producten - tien van schuim en zeven van latex - werden als 'goed' of 'voldoende' beoordeeld. Conclusie was dan ook: gewone matrassen hoeven niet duur te zijn.

Stiftung Warentest heeft voor de test lichaamsvormen in vier groepen ingedeeld, die ongeveer twee derde van de bevolking zou vertegenwoordigen. De meeste mensen zouden op de schuimmatras van Aldi en de latexmatras van Selecta goed slapen in de rug- en zijpositie. Dat is bij eerdere testen van Stiftung slechts weinig het geval geweest.

Stiftung Warentest onderzoekt regelmatig matrassen. Net zo regelmatig benadrukken fabrikanten dat elke persoon een op maat gemaakt matras nodig heeft en dat er geen geldige testresultaten voor alle mensen kunnen zijn, waardoor uitproberen belangrijk blijft.

 



Links

www.aldi-nord.de
www.ikea.be
www.ikea.nl
www.roewa.com
www.selecta-matrassen.nl
www.test.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, bed, matras, slaap, traagschuim, schuim, test, stiftung, #ikea, #aldi, #selecta

Gerelateerd nieuws
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden