Vernieuwing collectie Coretec

Vrijdag 07 maart 2025

US Floors lanceert een vernieuwde en uitgebreide Coretec Authentics-collectie. Het merk met de rigid-core vloeren viert dit jaar haar 10 jarige jubileum.
Vernieuwing collectie Coretec
Vernieuwing collectie Coretec Vernieuwing collectie Coretec

De collectie met een natuurlijke uitstraling van Coretec®, Authentics, is vernieuwd. De klikvloeren–collectie omvat nu zo’n 30 verschillende hout- en steenlookvloeren. En uiteraard zijn de verschillende dessins ook in diverse legvormen leverbaar. Zoals een plank, visgraat, of tegelvorm.

 

Ook de nieuwe dessins uit deze collectie Authentics hebben een uitstraling, die gebaseerd is op de natuur. De kern van de planken is voorzien van de Sound-Core technologie, die de vloer oersterk, stabiel en geluiddempend maakt. Deze vloeren hebben als voordeel dat ze niet uitzetten, zelfs niet in water. En elke vloer is voorzien van een geïntegreerde kurklaag.

 

De plankendecors in deze collectie zijn voorzien van 'embossed in register'. Het maakt de vloeren levensecht, Je voelt namelijk exact het reliëf zoals je het ziet. In de collectie zijn een aantal dessins ook als extra lange en breed verkrijgbaar (150 cm of 10 cm) en elke lange zijde heeft een afgeronde groef (een 'pressed bevel').

 

Voor dealers is een pakket beschikbaar om het bestaande winkelmateriaal te vernieuwen, zodat de nieuwe collectie ook direct verkocht kan worden. Coretec is onder meer met een vaste showroom te vinden in De Woonindustrie in Nieuwegein.

 

Dit jaar viert Coretec het 10- jarige bestaan, met een speciale activiteit in het hoofdkantoor tijdens de Flanders Flooring Days (2-5 juni).



Links

www.coretecfloors.com
www.dewoonindustrie.nl
www.flandersflooringdays.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, kurken, ondervloer, onderlaag, afwerking, kern, technologie, soundcore, klikvloer, technologie, oersterk, stabiel, geintegreerd, plank, visgraat, tegelvorm, authentics, collectie, vernieuwing, dessins, #dewoonindustrie, #usfloors, #coretec, #coretecfloors

Gerelateerd nieuws
 
Wim Looijschelder overleden
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
Wereldwijd patent
I4f heeft een nieuwe licentieovereenkomst gesloten voor traprenovatie, waardoor zij de wereldwijde standaard hiervoor kunnen bieden.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden