Vernieuwde collectie Expona

Dinsdag 02 februari 2021

Met de vernieuwing van de collectie Expona commercial zet Objectflor vanaf 2021 versterkt in op digitale presentatie en multimedia tools. De collectie omvat populaire klassiekers en nieuwe decors die het authentieke ambacht laten herleven.
Vernieuwde collectie Expona
Vernieuwde collectie Expona

De Expona collectie bestaat inmiddels meer dan 10 jaar als collectie vloeren voor kantoor- en projectinrichting. Bij de vernieuwing in 2021 krijgt niet alleen de selectie van decors een update. Met de presentatie van de collectie slaat Objectflor een nieuwe koers in.

 

De grens tussen het collectieboek met originele stalen en de presentatie in interieurs verdwijnt. Bij iedere decorafbeelding staat een QR-code, waarmee men op de website van Objectflor komt en meer informatie, beeldmateriaal en alle technische specificaties krijgt aangeboden. Met de vernieuwde interieurontwerper kan het gekozen decor in slechts drie stappen in iedere interieurafbeelding worden gelegd: foto maken en vloer inzetten.

 

Deze vernieuwing is gericht op de dessins met authentieke structuren van de Expona collectie. Speciale structuren pakken de karakteristieken van de print zichtbaar en voelbaar op. De decors krijgen zo nog meer uitstraling en zorgen juist in projecten met intensief gebruik voor sfeer.

 

30 Designs zijn nieuw en exclusief ontwikkeld voor de collectie. Heel bijzonder zijn de houtdecors die het oude ambacht nog eens extra accentueren: zoals bijvoorbeeld Versailles tegels met diagonaal vlechtwerk of korte parket-planken voor sfeervolle visgraatpatronen. Daarnaast vormen de nieuwe terrazzodecors een echte blikvanger, tot aan heel fijn microterrazzo aan toe. De nieuwe collectie omvat in totaal 53 authentieke houtdecors, achttien moderne steendecors en negen effectdecors. De meest populaire klassieke en moderne designs waar een grote vraag naar is, blijven in het assortiment.



Links

www.objectflor.com
www.objectflor.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, hout, stoffering, ftalaatvrij, recyclebaar, herbruikbaar, #objectflor, #expona

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden