Vernieuwd team Vakdagen Parket & Woninginrichter

Donderdag 30 juli 2015

Rianne Kabbes is vertrokken als beursmanager van o.m. de Vakbeurs Parket & Woninginrichter bij de Evenementenhal in Gorinchem. Marijne Kok-Winkler is nu de adviseur voor deze beurs.
Vernieuwd team Vakdagen Parket & Woninginrichter
Vernieuwd team Vakdagen Parket & Woninginrichter

Rianne Kabbes kwam zo'n drie jaar geleden in dienst bij de Evenementenhal. Zij zou een stabiele factor moeten zijn die vooral de vakbeurs Parket & Woningrichter hard nodig had na diverse wisselingen van beursmanagers in korte tijd. Haar oude liefde de uitzendbranche bood haar echter een uitdaging die ze niet kon laten lopen.

 

Ze wordt opgevolgd door Marijne Kok-Winkler die onder de hoede van commercieel manager Antoinette Hulst en paar weken geleden is gestart als adviseur.

 

Kortgeleden is ook Alieke Ingerman uit het team van Rianne Kabbes vertrokken, terwijl in mei marketing manager Theo Schennink reeds het veld ruimde. Toch is er geen sprake van een reorganisatie. Antoinette: "Wel is Evenementenhal op positieve wijze haar teams aan het organiseren."

 

Aanvullend laat Marijne weten dat de Evenementenhal bezig is om de organistie rondom een beurs verder te professionaliseren. Juist om de continuïteit te waarborgen als er mensen vertrekken. De teams bestaan uit een commercieel medewerker, accountmanager en key-accountmanager.

Daarnaast zijn er nieuwe marketingmensen aangetrokken om de markt op de voet te kunnen volgen. Binnenkort zijn hierover nog meer bijzonderheden te verwachten.

 



Links

www.evenementenhal.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, vloeren, parket, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, gorinchem, vakdagen, vpwi

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden