Verkoop Devan International

Dinsdag 06 juli 2021

Branchegenoot Pulcra Chemicals en financierder Pentahold hebben de overname van Devan International Group (Devan) aangekondigd.
Verkoop Devan International

Devan is actief in specialty chemicals voor de textielwereld en is bekend van talrijke innovaties op het vlak van anti-microbiële en anti-virale oplossingen onder de merknaam Bi-Ome. De antivirale oplossing (onder andere tegen sars-cov-2, H1N1) kwam tot stand met de hulp van Vlaio en het gereputeerde Institut Pasteur. Devan heeft zijn hoofdzetel in Ronse en kantoren in Portugal, de UK, de US en China.

 

De onderneming heeft een lange staat van dienst op het vlak van groene chemie en duurzaamheid voor de mondiale textielsector. De voorbije twee jaar ontwikkelde Devan diverse bio-gebaseerde innovatieve producten die helpen bij circulaire textiel-oplossingen. De onderneming is houder van diverse patenten op het vlak van thermoregulatie, probiotica en health & wellness.

 

Devan sloot 2020 af met een omzet van € 17.8 miljoen en een Ebitda van € 4,2 miljoen. Pulcra Chemicals heeft zijn hoofdkwartier nabij München (Duitsland). Wereldwijd stelt Pulcra Chemicals circa 1.000 mensen te werk in dertien vestigingen.

 

De verkoopsprijs wordt niet bekend gemaakt.



Links

www.bi-ome.technology
www.devan.net
www.pentahold.eu
www.pulcra-chemicals.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, koop, acquisitie, overname, acquireren, fusie, overnemen, kopen, special, chemicals, duurzaamheid, textielsector, circulair, patenten, #devan, #pulcra, #bi-ome

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Groei omzet woninginrichting
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden