Veranderingen bij Casalis

Donderdag 27 augustus 2026

Karpettenspecialist Casalis uit België kondigt nieuwe bedrijfsstructuur en overdracht collecties aan.
Veranderingen bij Casalis
Veranderingen bij Casalis Veranderingen bij Casalis

Casalis voert per begin september een wijziging door in de bedrijfsstructuur. Casalis richt zich voortaan uitsluitend op de collecties hoogwaardige karpetten, poefs en akoestische producten. De vastgoedactiviteiten worden ondergebracht bij Casalis Invest. Voor klanten en relaties verandert de bestaande dienstverlening volgens het bedrijf niet.

 

Daarnaast worden de collecties Bonnet en Velden, ontworpen door Liset van der Scheer, overgedragen aan Kasaro. Kasaro produceert beide collecties al ruim twintig jaar en neemt daarmee ook de verdere verantwoordelijkheid voor de collecties op zich. De ontwerpen, kwaliteit en productiewijze van Bonnet en Velden blijven volgens Casalis ongewijzigd.

 

Met de nieuwe structuur wil Casalis zich verder concentreren op zijn kernactiviteiten en ruimte creëren voor de verdere ontwikkeling van het bedrijf.



Links

www.casalis.be
www.kasaro.be

Tags

nieuws, interieur, karpetten, strategie, herorientatie, collecties, ontwerper, overdracht, ontwerpen, kwaliteit, productiewijze, productie, vloerkleden, vloeren, fauteuils, poefen, relaties, klanten, service, ondersteuning, hoogwaardig, dienstverlening, bedrijfsstructuur, #casalis, #kasaro

Gerelateerd nieuws
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder
Meubelbeurs Brussel 2026 noviteiten
Meubelbeurs Brussel blikt vooruit op de editie van 8 tot en met 11 november 2026. De organisatie presenteert alvast enkele nieuwe collecties en producten die tijdens de beurs te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden