Veel moois voor buitenseizoen

Maandag 27 mei 2024

Tuinmeubelfabrikant Ego Paris komt dit buitenseizoen weer met verschillende nieuwe series. Voor grote gezellige tafels, intieme lunches of late night drinks.
Veel moois voor buitenseizoen
Veel moois voor buitenseizoen Veel moois voor buitenseizoen Veel moois voor buitenseizoen

De Extrados-collectie (foto 1) eethoek valt op door luchtige en strakke lijnen. De serie bestaat uit twee uitschuifbare tafels en twee vaste tafels die de gebruiker naar wens kan aanpassen.

 

Sutra (foto 2) is een grafischere variant van de Kama-collectie en gaat volgens Ego Paris nog een stap verder in modulariteit. Door hout en aluminium af te wisselen, speelt Sutra met licht en schaduwen. De tafels kunnen worden uitgebreid of verkleind door simpelweg een van de twee in elkaar grijpende delen te verschuiven. 

 

Marumi (foto 3) prijst de rondheid en nodigt je uit tot zachtheid en sereniteit. Ontwerper Thomas Sauvage creëerde verschillende tafels, twee royaal gevormde tafels met gelaste poten voor tuinen en terrassen, en een kleinere met afneembare poten, ontworpen voor balkons.

 

Tandem is ontworpen door Thomas Sauvage en heeft een opvallend eigentijds design. De Tandem serie is naar wens samen te stellen: stoelen of fauteuils (foto 4) en tafels met op maat gemaakte afmetingen.

 

Ego Paris wordt in Nederland vertegenwoordigd door Jos de Groot Terrasadvies in Hoogblokland.



Links

www.egoparis.com
www.terrasadvies.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, outdoor, tuin, buiten, tuinaccessoire, tuinmeubilair, tuinmeubel, tuindecoratie, terrasaccessoire, terrasmeubilair, parasol, terrasdecoratie, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, #egoparis

Gerelateerd nieuws
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
Overname showroommodellen.nl
Marktplaats Whoppah neemt weer sectorgenoot over, namelijk showroommodellen.nl.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder
Achter de schermen
Op 3 en 4 november organiseert Label Vandenberg in Raamsdonksveer het interieurevent How it’s Made?. Twaalf designmerken tonen hier het vakmanschap achter hun collecties. Bezoekers krijgen een kijkje in het maakproces.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden