Veel Casalis nieuws op Imm

Donderdag 01 februari 2024

Casalis presenteerde op vakbeurs Imm opnieuw verschillende nieuwe karpetten, maar ook nieuwe kleuren voor de poefs Bonnet en Slumber.
Veel Casalis nieuws op Imm
Veel Casalis nieuws op Imm Veel Casalis nieuws op Imm

De nieuwe karpetten van Casalis heten Boucle, Kei, Rome, Sluben Snie.

 

De ultrazachte bouclécollectie Boucle is volgens Casalis een perfecte aanvulling op eigentijdse interieurontwerpen met bouclétextiel. Naast het standaard kleurenpalet van het bedrijf kunnen klanten nu ook een eigen tint kiezen uit een uitgebreide staalkaart. Elk tapijt wordt op maat gemaakt, met garens die op verzoek worden geverfd. Dit zorgt voor voor een duurzame productie en minder afval.

 

Kei betekent natuurlijk steen in het Vlaams ontwerper en art director Anita Kars haalde haar kleurinspiratie uit de organische tinten die ze ontdekte in rotsen tijdens haar wandeltochten in Zweden en IJsland. De vloerkledencollectie is geïnspireerd op de ongerepte grootsheid van de Scandinavische wildernis die zij tegenkwam. De karpetten zijn uitgevoerd in Himalayawol.

 

'Bewuste ontwerponderbrekingen in het architectonische patroon creëren een prachtige onregelmatigheid,' zegt Kars over Rome. In samenwerking met ontwerper Onno Raadersma heeft ze de grootse plafondarchitectuur omgetoverd tot een geraffineerd hedendaags tapijtontwerp. De zachte, volumineuze pool van Merinowol, wordt voor deze collectie aangevuld met een levendige lus van Nieuw-Zeelandse wol.



Links

www.casalis.be
www.imm-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurbekleding, interieurstof, stof, interieurtextiel, vloer, vloerbedekking, tapijt, karpet, kleed, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, #casalis, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden