Veel belangstelling voor Orgatec 2024

Donderdag 21 maart 2024

Meer dan zeven maanden voor de opening van Orgatec meldt de organisatie al een groot aantal inschrijvingen, waaronder grote namen.
Veel belangstelling voor Orgatec 2024

Van 22 tot 25 oktober 2024 is Orgatec opnieuw een ontmoetingsplaats voor toonaangevende bedrijven, de gespecialiseerde detail- en groothandel en interieurprofessionals uit de hele wereld. Dit jaar lanceert de toonaangevende projectinrichtingsvakbeurs een gloednieuw beursconcept, inclusief een nieuwe halindeling.

 

Het nieuwe concept moet de navigatie voor bezoekers verbeteren met thematische routes en breidt de beschikbare tentoonstellingsruimte uit. Een van de belangrijkste elementen van dit nieuwe concept zijn de Focus Areas. Ze zijn centraal gepositioneerd en gewijd aan specifieke onderwerpen en zullen de hoekstenen vormen van de showcases in de individuele hallen.

 

Op de lijst van exposanten die zich al hebben ingeschreven staan namen als Actiu, Aeris, Assmann, Brunner, Buzzi Space, Dauphin, EGE Carpet, Flokk, Grau, Haworth, Inclass, Interstuhl, JAB Anstoetz, Kettal, Kinnarps, König + Neurath, Lapalma, Nowy Styl, Nurus, Palmberg, Pedrali, Poltrona Frau, Parador, Sedus, Waldmann en Wilkhahn.

 

Exposanten die zich nog niet hebben ingeschreven voor Orgatec 2024 hebben nog steeds een kans om een stand in Keulen te bemachtigen. Ze kunnen volgens de Koelnmesse profiteren van aantrekkelijke pakketten voor hun deelname.

 

Orgatec wordt van 22-25 oktober 2024 gehouden in de Koelnmesse in Keulen. Klik voor toegangstickets.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving,hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, #orgatec2024

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
 
Historische wandtapijt als behang
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden