Van Til terug in centrum Alkmaar

Donderdag 20 december 2018

Interieurspecialist Van Til breidt uit met een Hästens store en keert daarmee sinds 1989 terug naar de binnenstad van Alkmaar.
Van Til terug in centrum Alkmaar

Op zaterdag 22 december wordt de nieuwe beddenwinkel Hästens Store van interieurspecialist Van Til aan de Payglop 15 in historische binnenstad van Alkmaar geopend. De winkel is ruim 300 vierkante meter groot. De officiële opening is gepland op 27 februari 2019.

Van Til, sinds 2004 hofleverancier, verwacht dat er met de opening van de nieuwe zaak een wisselwerking ontstaat met de huidige hoofdvestiging aan de Noorderkade met in totaal circa 24.000 vierkante meter showroom en 350 parkeerplaatsen. Bij Van Til worden meubelcollecties gepresenteerd van meer dan 150 labels in zeven verschillende winkelformules; de nieuwe Hästens Store wordt de achtste.

Met de komst van de vestiging in Alkmaar blijft Hästens ook in 2018 weer steken op achttien vestigingen in Nederland. In februari 2018 opende er weliswaar een nieuwe vestiging in Utrecht, maar gedurende het jaar viel er ook een af. Sinds 2014 lukt het de Zweedse beddenmaker maar niet om door te groeien naar de gewenste 25 stores, waar het er in Nederland ooit zelfs 40 had. In België telt het bedrijf vijf vestigingen.

 



Links

www.hastens.com
www.vantil.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, retail, winkel, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, meubilair, woonkamer, bed, boxspring, bedden, slaap, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, #hastens, #vantil, #vantilalkmaar

Gerelateerd nieuws
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
 
LD Seating introduceert Pod en Nido
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden