Van der Deen Wonen failliet

Vrijdag 05 februari 2016

Van der Deen Wonen uit Hengelo is failliet. Dat dit winkeliers in de interieurbranche overkomt is de laatste jaren helaas vaker het geval, maar dit geval is toch wel opmerkelijk.
Van der Deen Wonen failliet

Het management van Van der Deen: Matthijs Kobes (links) en Floris Venneman.

In de zomer van 2014 nam de toen 27-jarige ondernemer Floris Venneman uit Haarlem via een management buy-in Van der Deen Wonen in Hengelo over met flink wat tamtam. Het was immers bijzonder te noemen: een zeer jonge koper die dit durft te doen in een branche die het zeker toen zeer zwaar had.

De zelfbewuste Venneman doceerde in oktober van dat jaar op het eHome & Deco congres als spreker nog collega-ondernemers en andere geïnteresseerden dat aanwezigheid op het internet noodzaak was om te overleven (zie het artikel en bijbehorende video). Dat is helaas toch niet gelukt, gisteren werd het faillissement uitgesproken. Als curator is aangesteld mr. A.C. Blankestijn.

 



Links

www.vanderdeen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, bank, fauteuil, stoel, tafel, kast, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, boxspring, slaapcomfort, retail, webwinkel, internet, online, verkoop, webshop, failliet, insolventie, doorstart, overname, ecommerce, sanoma, emerce, ehome & deco, congres

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden