Van der Burg jubileert bij Interfloor

Dinsdag 25 april 2017

Afgelopen vrijdag was de hele Interfloor ploeg met partners en gepensioneerde medewerkers bijeen tijdens een gezellige feestavond met diner ter ere van het 25-jarig dienstjubileum van vertegenwoordiger Peter van der Burg.
Van der Burg jubileert bij Interfloor

Met zijn vrouw Regina en zoons Joost en Jochem met aanhang werd de avond een feestelijk en uitermate gezellig samenzijn. Directeur Lens Nekeman dankte de jubilaris uit Capelle a/d IJssel en sprak de hoop uit dat er nog een jarenlange fijne samenwerking mag zijn.

Hij complimenteerde Peter van der Burg met zijn correcte en consequente werkwijze waardoor hij in zijn rayon een hoog aanzien heeft. Peter heeft vele langdurige goede relaties die hem en Interfloor jaar op jaar belonen met omzet.

Peter en Regina zijn regelmatig op korte trips door Europa en dit jaar staat een trip naar het noorderlicht op de planning. Naast een envelop met inhoud kreeg Peter een reischeque overhandigd om dit mogelijk te maken. Namens alle collega’s sprak John Huijgens hem toe en overhandigde hem eveneens een ludiek aangeklede envelop met inhoud.

De avond werd opgeluisterd door het ludieke trio 'de Flamingo’s' uit Rotterdam die hem ook nog in een aantal op de persoon geschreven nummers toezong.

 



Links

www.interfloor.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, beton, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor, personalia, jubileum, jubilaris

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden