Update over IVC en Mohawk

Woensdag 14 januari 2015

Mohawk heeft nu zelf ook aangegeven dat het IVC wil inlijven (zie het bericht hierover eerder op Interieurjournaal.com). In een persbericht meldt het Amerikaanse bedrijf dat het in het tweede kwartaal van 2015 de formaliteiten wil hebben voltooid. Naast de vinyl-activiteiten, vallen ook de laminaatdivisie Balterio en de Spanolux onder de overname.
Update over IVC en Mohawk

IVC ontwikkelt en produceert vinylvloeren in drie fabrieken in België, Luxemburg en de Verenigde Staten. Op het moment is het bezig met de bouw van een nieuwe vinyl-fabriek, die de grootste van de wereld moet worden. Deze fabriek zal als alles volgens plan verloopt in het derde kwartaal van dit jaar gaan produceren.

 

Katapulteren

Een mooie term haalt Mohawk in haar bericht aan over wat de overname van de IVC-groep zal gaan betekenen: 'Deze samenwerking katapulteert Mohawk naar de positie van marktleider in Europa, de Verenigde Staten en Rusland in PVC-stroken (LVT-vloeren) en vinylvloeren.' Ook stipt het nog aan dat het ook zal groeien in Europa op het gebied van laminaat.

Mohawk-CEO Jeffrey S. Lorberbaum: 'IVC is in de VS en Europa marktleider voor vinylvloeren in de residentiële markt. Deze overname zorgt ervoor dat wij de kans hebben om onze markt te vergroten in een segment waar we op dit moment een gelimiteerde positie hebben.'

 

Eerder gepubliceerd:

www.interieurjournaal.com/ivc-naar-mohawk



Links

www.ivcgroup.com
www.mohawkinternational.com

Tags

vloer, vinylvloer, vinyl, pvc, vinylstrook

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
 
Nieuwe projectadviseur Coretec
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden