Unilin breidt productiecapaciteit uit

Vrijdag 21 november 2014

Om in te spelen op de stijgende vraag naar meerlagig parket, opende Unilin onlangs een hypermoderne fabriek in het Tsjechische Vyškov.
Unilin breidt productiecapaciteit uit

'Sinds we in 2009 startten met de productie van meerlagig parket, steeg de vraag jaar na jaar. Tot op de dag van vandaag rekenden we voor de productie hoofdzakelijk op een locatie in Maleisië. Door de stijgende vraag vanuit Europa zijn we gaan nadenken over het uitbreiden van de productiecapaciteit in Europa. Met het oog op kortere doorlooptijden en een verbeterde klantenservice gingen we op zoek naar een centrale locatie. Deze moest bovendien in de toekomst voldoende uitbreidingsperspectieven bieden.'

Magnus
Eerder bundelde Unilin de krachten met het Tsjechische Magnum Parket. Dit bood nieuwe mogelijkheden. 'Met de Magnum-fabriek in Vyškov vond Unilin alvast antwoord op het expansievraagstuk. Een miljoeneninvestering in de locatie vormde de eerste stap in deze nieuwe samenwerking en liet ons toe in te spelen op de stijgende vraag.'

De fabriek in Vyškov kreeg een grondige facelift en werd uitgerust met de modernste technologie. Verschillende productielijnen werden uitgebreid en gemoderniseerd. 'Voortaan kunnen we in Vyškov vloeren produceren met Unilins gepatenteerde Uniclic Multifit-kliksysteem.' Ook vloeren met een geborsteld oppervlak of met gelakte voegen zijn mogelijk.




Links

www.unilin.com/NL

Tags

vloer, vloerbedekking, parket, laminaat, spaanplaat

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden