Unilin breidt productiecapaciteit uit

Vrijdag 21 november 2014

Om in te spelen op de stijgende vraag naar meerlagig parket, opende Unilin onlangs een hypermoderne fabriek in het Tsjechische Vyškov.
Unilin breidt productiecapaciteit uit

'Sinds we in 2009 startten met de productie van meerlagig parket, steeg de vraag jaar na jaar. Tot op de dag van vandaag rekenden we voor de productie hoofdzakelijk op een locatie in Maleisië. Door de stijgende vraag vanuit Europa zijn we gaan nadenken over het uitbreiden van de productiecapaciteit in Europa. Met het oog op kortere doorlooptijden en een verbeterde klantenservice gingen we op zoek naar een centrale locatie. Deze moest bovendien in de toekomst voldoende uitbreidingsperspectieven bieden.'

Magnus
Eerder bundelde Unilin de krachten met het Tsjechische Magnum Parket. Dit bood nieuwe mogelijkheden. 'Met de Magnum-fabriek in Vyškov vond Unilin alvast antwoord op het expansievraagstuk. Een miljoeneninvestering in de locatie vormde de eerste stap in deze nieuwe samenwerking en liet ons toe in te spelen op de stijgende vraag.'

De fabriek in Vyškov kreeg een grondige facelift en werd uitgerust met de modernste technologie. Verschillende productielijnen werden uitgebreid en gemoderniseerd. 'Voortaan kunnen we in Vyškov vloeren produceren met Unilins gepatenteerde Uniclic Multifit-kliksysteem.' Ook vloeren met een geborsteld oppervlak of met gelakte voegen zijn mogelijk.




Links

www.unilin.com/NL

Tags

vloer, vloerbedekking, parket, laminaat, spaanplaat

Gerelateerd nieuws
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden