Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor

Donderdag 09 juni 2016

Met de zomer in aantocht introduceren de salesmanagers van Interfloor de komende vier weken drie prachtige superzachte tapijtkwaliteiten.
Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor
Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor Ultrasofte tapijtkwaliteiten Interfloor

De Divino-S (foto 1) is geheel nieuw en dus een aanvulling op het assortiment aan ultrasofte kwaliteiten van Interfloor. Het frisé karakter van deze luxe woon- en slaapkamerkwaliteit geeft het tapijt een schouwspel van levendigheid met een uitgebreid kleurenpalet (foto 2). De introductieprijs is € 79,00 per strekkende meter (€ 19,75 per m²) – exclusief legkosten.

De collecties Furore-S (foto 3) en Lexus (foto 5) zijn reeds bekend, maar hebben een vrijwel volledig nieuw kleurpallet (foto 4 respectievelijk 6) gekregen. Daarnaast wordt de prijs/kwaliteitsverhouding verder verbeterd met een daverende actieprijs van € 65,00 respectievelijk € 95,00 per strekkende meter.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/divino-s-tapijtcollectie
www.interfloor.nl/furore-s-tapijtcollectie
www.interfloor.nl/lexus-tapijtcollectie-2

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden