Uitslag bij Wolff

Donderdag 23 januari 2025

Uzin Utz Nederland en Intr hebben een nieuwe technisch commercieel adviseur voor de machines en gereedschappen van Wolff aangesteld als uitbreiding op hun verkoopteams.
Uitslag bij Wolff

De nieuwe contactpersoon voor Wolff Tools sinds eind 2024 is Nico Uitslag. Hij heeft veel ervaring in de vloerenbranche (hij werkte hiervoor 3 jaar als accountmanager bij vloerenleverancier DIG Dutch Interior Group) en kennis van het assortiment van Wolff. Hierdoor kan hij professionals in de branche voorzien van deskundig advies en oplossingen op maat.
Daarnaast coördineert Nico demonstraties op locatie, waarbij klanten zelf kunnen ervaren hoe deze producten het werk eenvoudiger, efficiënter en ergonomischer maken.

Om klanten volledig te ondersteunen, werkt Nico nauw samen met Gerben Visser, technisch specialist bij Wolff. Tijdens praktijkdemonstraties geeft Gerben waardevolle inzichten in het gebruik van de machines en gereedschappen.
'Het is geweldig om deel uit te maken van een team dat zich zo inzet voor de ondersteuning van klanten. Samen met mijn collega’s wil ik ervoor zorgen dat vloerenleggers in Nederland het maximale uit onze machines en gereedschappen kunnen halen,' benadrukt Nico.


Om de prestaties en levensduur van de machines te waarborgen, werken Uzin Utz en Intr met gespecialiseerde servicepartners zoals MSN Aftersales en Renotec Duo voor een uitgebreid service- en onderhoudsprogramma. Deze samenwerking garandeert dat machines snel inzetbaar blijven, waardoor klanten zorgeloos kunnen werken.



Links

nl.uzin-utz.com
www.dutchinteriorgroup.com
www.intr.nl
www.machineservicenoord.nl
www.wolff-tools.com
www.renotecduo.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, personalia, #dutchinteriorgroup, #intr, #machineservicenoord, #wolff-tools, #renotecduo, #uzinutz

Gerelateerd nieuws
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder
Beaulieu verkoopt stofferingsactiviteiten
Beaulieu International Group verkoopt Tessutica aan GH Private Equity, omdat het niet meer past in de strategie van de groep.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden