Uitbreiding Bijlard van start

Zaterdag 06 februari 2021

Na ruim twee jaar voorbereiding sloeg Els Bijlard (foto 1), de vrouw van eigenaar Peter Bijlard, twee weken terug de eerste paal voor de uitbereiding van de lijmproducent uit Zoetemeer.
Uitbreiding Bijlard van start
Uitbreiding Bijlard van start Uitbreiding Bijlard van start

Vooral het verkrijgen van de vergunningen was een flinke uitdaging. Maar nu de eerste paal geslagen is (foto 2) zal de nieuwe productiehal van Bijlard van ruim 1000 m² over enkele maanden klaar zijn. In de nieuwe hal (foto 3) komt uitbreiding van de productie inclusief de daarvoor benodigde inpandige silo’s.


Het Bijlard-team bestaat inmiddels uit ruim 30 medewerkers die er samen voor zorgen dat de hoogwaardige lijmen en kitten gretig aftrek vinden in binnen- en buitenland. Het bedrijf stelt een stevige groei door te maken, dus de uitbreiding komt als geroepen: 'We willen onze klanten wel op tijd kunnen blijven leveren en in het huidige pand lopen we simpelweg tegen de grenzen aan. Een luxeprobleem natuurlijk en we prijzen ons gelukkig dat onze klanten heel veel vertrouwen in ons hebben en goed door blijven bestellen. Alle inspanningen van de laatste jaren betalen zich uit en wij zijn daar zeer dankbaar voor,' aldus een tevreden Peter Bijlard.




Links

www.bijlard.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, leggen, installeren, parket, parketteur, egalisatie, lijm, kit, beurs, #bijlard

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden