Tweede vestiging Homestede

Donderdag 03 maart 2022

Interieurzaak Homestede zal, naast de bestaande vestiging in Heemstede, op vrijdag 4 maart 2022 een tweede vestiging openen aan de Zijlstraat 53 in Haarlem.
Tweede vestiging Homestede
Tweede vestiging Homestede

 

Met de nieuwe winkel wil Homestede ook de stadsbewoner gaan bedienen van interieuradvies, designcollecties, accessoires en verlichting. De huidige Homestede winkel in Heemstede heeft een moderne, sober chique en ingetogen stijl en kenmerkt zich door het gebruik van natuurlijke materialen en een samenwerking met hoogwaardige, moderne interieurcollecties uit Nederland, Italië en Scandinavische landen. In de winkel toont het bedrijf van Rutger Visser al tien jaar een eigen visie op wonen.

 

Vanuit Heemstede bedient de onderneming klanten met vaak ruime, exclusieve woningen. Dat wil de onderneming nu dus ook doen voor mensen die in de stad wonen, in bijvoorbeeld maisonnettes of appartementen. Het pand in het centrum van Haarlem is inmiddels verbouwd. Er worden moderne designcollecties en woonaccessoires aangeboden en er werken ervaren interieurarchitecten die adviseren bij de inrichting van woningen. In de tweede vestiging van Homestede worden vanaf 4 maart collecties aangeboden van o.a. Vitra, Artifort, Montana, Ferm Living, Slow Wood, Hay Flos en Secto Design.



Links

www.homestede.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, accessoires, interieurtextiel, nieuwe vestiging, opening, #Homestede

Gerelateerd nieuws
NIeuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden