Trendz najaar 2018

Woensdag 15 augustus 2018

Over ruim een week is de vakantie voorbij en is het tijd voor de eerste interieurvakbeurs van het najaar: Trendz. De deelnemerslijst van deze decoratie-artikelenbeurs in Gorinchem is inmiddels bekend.
Trendz najaar 2018

Trendz wordt zondag 26, maandag 27 en dinsdag 28 augustus gehouden in de Evenementenhal in Gorinchem. Gratis parkeren, gratis catering en vooral de bijna 300 exposanten (+ 20% ten opzichte van het voorjaar!) en hun nieuwste aanbod maken de beurs aantrekkelijk. De beurs biedt een uitgebreid aanbod in Home en Gift voor de inkoop door professionals voor het najaarsseizoen 2018.

Daarnaast zijn er weer trend- en bloemwerkdemonstraties op het BloomCoop Inspiratieplein en worden er dagelijks lezingen over 'Automatisering in de Retail' door Vendit gegeven. Nieuw is het FairPlaza plein onder het motto: "laat je onderdompelen in de wereld van fairtrade".

De openingstijden van Trendz: zondag van 10-18 uur, maandag van 10-22, en dinsdag van 10-17 uur. In het voorjaar startte de maandag nog om 12, nu beginnen alle dagen dus om 10 uur.

Klik hier voor gratis e-tickets!




Links

booking.evenementenhal.nl/nl/trendz
www.andtrendz.nl
www.evenementenhal.nl
www.trendznajaargorinchem.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group, #trendz2018, #tradeshow, #homeandgift, #wholesale, #tradefair, #interiordesign #b2b, #retail, #wooninspiratie, #dutchdesign, #pottery, #ceramics, #woonaccessoires, #woonwinkels, #interiorstyling, #bloomcoop, #vendit, #fairtrade, #fairplaza

Gerelateerd nieuws
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden