Trendz + Intirio met top-aanbod

Donderdag 27 december 2018

Het wordt een bijzondere happening eind januari in Gent: de eerste accessoire-beurs Trendz Belgium en tegelijkertijd een knusse editie van Intirio met een top-aanbod qua merken.
Trendz + Intirio met top-aanbod
Trendz + Intirio met top-aanbod Trendz + Intirio met top-aanbod

De oneven jaren zijn sinds 2017 voor Intirio een beurs waar kwaliteit prevaleert boven kwantiteit. De woningtextielvakbeurs kent dan qua aantal exposanten en qua breedte veel minder aanbod dan in de even jaren gebruikelijk is, maar wel met de mooiste collecties.

Dat geldt ook voor die van Elitis, de altijd verrassende Franse topper op het gebied van wandbekleding, Wind, Rasch, Etro en Masureel, bij wie er nu ook een specifiek gericht op de architect is te vinden.

Belangrijke editeurs blijven eveneens met stoffencollecties naar Intirio komen, zoals onder meer Rubelli, Zimmer & Rohde, A House of Happiness (Vriesco) en linnenspecialist Designs Of The Time.

Ook enkele toppers op het gebied van vloeren zoals IVC's Moduleo (foto 2: de in oktober geïntroduceerde nieuwe collectie LayRed) en Loook zijn weer vertegenwoordigd. Daarnaast vinden we Ado, Aristide, Création Baumann en raamdecoratiespecialist B & C Raamdecoratie op de exposantenlijst terug.

Zoals bekend wordt Intirio op Flanders Expo tegelijkertijd gehouden met de eerste Belgische editie van de decoratiebeurs Trendz, waarop zich zo'n 60 exposanten hebben aangemeld. Het aanbod van beide beurzen van organisator Easyfairs Events is complementair en het is gemakkelijk om beide te bezoeken.

Het Interieurdecoratie Congres, dat nu tijdens de beurs wordt gehouden (van 11-13 uur), zal maandag gaan om 'The Future of Shopping', gepresenteerd door Jorg Snoeck (foto 3). Op dinsdag wordt een Projectmarkt sessie gehouden. Vooraf registreren (gratis) is wel nodig en kan - net als de toegangstickets hier voor Intirio en hier voor Trendz.

Het is de bedoeling om Trendz Belgium - net als in Gorinchem voor de Nederlandse markt- twee keer per jaar te organiseren, ook nog een keer in het najaar. De beurzen in januari duren drie dagen: zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 januari 2019.

 



Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.intirio.be
www.ivcgroup.com
www.moduleo.nl
www.trendzbelgium.be
www.trendzvoorjaargorinchem.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #intirio, #trendz, #trendzbe, #trendzbelgium, #flandersexpo, #easyfairs, #artexis, #moduleo

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden