TrendZ in aantocht

Dinsdag 09 december 2014

Vanaf zondag 11 tot en met dinsdag 13 januari 2015 vindt de voorjaarsbeurs TrendZ plaats in de Evenementenhal Gorinchem.
TrendZ in aantocht

De beurs TrendZ geldt als de eerste najaarsbeurs in 2015 en biedt een vooruitblik op de aankomende voorjaarsevenementen en -activiteiten. Het voorjaar wordt gekenmerkt door Valentijnsdag, Pasen, Vaderdag en Moederdag. Dankzij de timing en de centrale ligging is de beurs een goed inkoopmoment voor de detailhandel uit Nederland, België en het Duitse grensgebied.

 

TrendZ Gorinchem is interessant voor inkopers op het gebied van decoratie, kunst, interieur en kleinmeubilair, keuken en gedekte tafel, speelgoed en gift, sieraden, lederwaren, accessoires, souvenirs, kerstpakketten, relatiegeschenken, tuin en bloemist. 

 

Een tweetal nieuwe exposanten op de beurs dit jaar is Metro Interieur BV en Jolipa bvba. Met name de laatste staat altijd garant voor een bijzonder trendy en uitgebreide collectie.

 

Informatie

Wat:

TrendZ

Waar:

Evenementenhal, Franklinweg 2, 4207 HZ Gorinchem.

Wanneer:

zondag en dinsdag van 10.00-18.00 uur en op maandag van 12.00-22.00 uur

Contact:

+31 (0) 183 680 680

Website:

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/237/trendz-gorinchem-voorjaarsbeurs

 



Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/237/trendz-gorinchem-voorjaarsbeurs

Tags

decoratie, kunst, interieur, wonen, kleinmeubilair, gift, woonaccessoire, souvenir, kerstpakket, relatiegeschenk, tuin, bloemist

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden