TrendZ Gorinchem ook in najaar

Maandag 09 maart 2015

Het zoemde al even rond, maar kortgeleden werd definitief bekend dat TrendZ in het najaar niet alleen in Hardenberg, maar ook in Gorinchem wordt gehouden.
TrendZ Gorinchem ook in najaar

De strijd om de decoratie-exposant is stevig, maar het lijkt erop dat in Nederland de Evenementenhal, organisator van TrendZ, daar het minste last van heeft in tegenstelling tot andere beursorganisaties. Zoals de Trade Mart Utrecht: deze focust steeds meer op sieraden en mode en verliest al jaren terrein als het gaat om geschenk- en (interieur)decoratie-artikelen. De begin dit jaar ingezette koerswijziging (minder open, meer online) lijkt hierin vooralsnog geen verandering in te brengen.

Onder meer daardoor ziet TrendZ mogelijkheden om in het najaar zoals gebruikelijk niet alleen in Hardenberg, maar ook in Gorinchem de beurs te organiseren:
- Hardenberg 23-25 augustus
- Gorinchem 27-29 september

Daarnaast blijft Gorinchem ook in het voorjaar een TrendZ organiseren. De volgende editie is gepland van 10-12 januari 2016.



Links

www.evenementenhal.nl
www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/273/trendz-gorinchem-najaars-en-voorjaarsbeurs

Tags

Nieuws , wonen, interieur, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, geschenk, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden