Trendz Gift of the Year ‘26

Vrijdag 29 augustus 2025

Het cadeau 'Bedankt voor de helpende handen' van 100% Leuk is uitgeroepen tot winnaar van de Trendz Gift of the Year Award 2026. Tijdens de vakbeurs Trendz werd deze uitgereikt, waarbij zowel vakjury als publiek hun stem lieten gelden.
Trendz Gift of the Year ‘26
Trendz Gift of the Year ‘26 Trendz Gift of the Year ‘26

Bezoekers konden voorafgaand aan Trendz online stemmen en tijdens de beurs van Easyfairs in de Evenementenhal in Gorinchem zelf in de Hotspotz area via hun smartbadge hun voorkeur aangeven. In totaal brachten ruim 1.500 mensen hun stem uit.


Een onafhankelijke jury, bestaande uit Anna Hutten (Inretail), Lot Louisa (social media expert), Patricia Akkermans (Home Deco Business Magazine) en Jeroen Kuypers (Vakblad Trend), beoordeelde de inzendingen op originaliteit, design, commerciële potentie en duurzaamheid. De stemmen van jury en publiek samen bepaalden uiteindelijk de winnaar.


Het handmasker Bedankt voor de helpende handen viel op omdat het nadrukkelijk draait om geven in plaats van ontvangen. Volgens de jury is het product betaalbaar en toegankelijk, maar draagt tegelijk een duidelijke boodschap uit. In het rapport schrijft de jury dat het cadeau symboliek, toepasbaarheid en design combineert. Het is universeel inzetbaar, heeft een originele vormgeving en weet commercie en emotie op een sterke manier te verbinden.


Naast de winnaar kregen Heeej en Stories to Cherish een eervolle vermelding van zowel jury als bezoekers.
Het winnende product krijgt de komende maanden extra aandacht binnen de branche. Tijdens Trendz Najaar 2026 (30 en 31 augustus en 1 september) wordt opnieuw gestreden om de award. De inschrijving voor nieuwe deelnemers opent binnenkort.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden