Trends op Decosit 2023

Dinsdag 11 juli 2023

Tijdens de beurs voor professionals Decosit in september zullen er presentaties zijn van kleurtrends en interieurtrends.
Trends op  Decosit 2023
Trends op  Decosit 2023 Trends op  Decosit 2023

De prestigieuze locatie van Brussels Expo wordt de ontmoetingsplaats voor professionals in meubel- en decoratiestoffen op dinsdag 5 en woensdag 6 september.

 

Decosit brengt een beperkt aantal top-exposanten uit verschillende landen samen en biedt fabrikanten en kopers een unieke kans om persoonlijk contact te leggen. Mis de kans niet om de najaarscollecties van toonaangevende bedrijven te bekijken en een voorsprong te nemen in de branche!

 

In samenwerking met Fedustria wordt er een kleur- en trendseminar ontwikkeld.

 

Op dinsdag 5 september leidt Hilde Francq van Francq Color je door de interieurtrends voor Herfst/Winter 2024/2025.

 

Daarna zullen ontwerper Axel Enthoven en dr. Frank Goes hun inzichten delen over hoe om te gaan met kleuren vanuit een economisch en medisch oogpunt tijdens een interactieve paneldiscussie.

 

Dit evenement wordt gevolgd door een netwerkdiner bij Decosit.

 

Zowel voor de beurs als het trendseminar kunnen gratis kaarten besteld worden.

 

Ook deze Decosit zullen diverse toonaangevende stoffenleveranciers zoals Calcutta Interiors, Libeco, Ter Molst en vele anderen uit België en andere landen deelnemen.



Links

www.decosit.brussels
www.fedustria.be

Tags

nieuws, interieur, trend, kleur, interieurtrend, trendwatcher, buro, presentatie, netwerk, exposant, beurs, stoffen, stoffenbeurs, productie, belgie, economie, medisch, paneldiscussie, najaarscollectie, toonaangevend, branche, beursgebouw, #brusselsexpo, #fedustria, #decosit

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden