Trends digitaal beschikbaar

Woensdag 22 mei 2024

Messe Frankfurt opent digitale showrooms voor Ambiente en Christmasworld 2024, waar onder andere de gepresenteerde trends bekeken kunnen worden.
Trends digitaal beschikbaar
Trends digitaal beschikbaar

De trendgebieden van de toonaangevende beurzen voor consumentengoederen hebben nu een digitale tweeling: 360°-beelden van Ambiente en Christmasworld Trends 24+ stellen gebruikers in staat om het hele jaar door nieuwe trends te ontdekken - en ze direct te bestellen.

 

Via Conzoom Solution, de content hub speciaal voor retailers, kunnen gebruikers zich nu het hele jaar door laten inspireren door Ambiente en Christmasworld Trends 24+. Bovendien geven embedded informatietags details over de tentoonstellingsproducten en linken ze direct naar het exposantenprofiel om te bestellen.

 

Bovendien kunnen retailers nmedia.hub gebruiken om bestellingen te plaatsen bij meer dan 400 merken, op elk moment van de dag of nacht, 365 dagen per jaar. Met deze aanbiedingen willen de beurzen hun positie als partner van de industrie het hele jaar door uitbreiden. 

 

Klik hier voor de digitale showroom.



Links

ambiente.messefrankfurt.com
christmasworld.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, trends, trendpresentatie, aards, kleuren, design, trendarea, thema, led, woonaccessoires, verlichting, kaarsen, kamerparfum, duurzaam, natuurlijk, circulair, presentatie, exposanten, beurs, beursorganisatie, frankfurt, veroudering, natuur, aqua, kleuren, mineralen, #ambiente, #messefrankfurt, #creativeworld, #christmasworld, #ethicalstyle

Gerelateerd nieuws
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden