Trends digitaal beschikbaar

Woensdag 22 mei 2024

Messe Frankfurt opent digitale showrooms voor Ambiente en Christmasworld 2024, waar onder andere de gepresenteerde trends bekeken kunnen worden.
Trends digitaal beschikbaar
Trends digitaal beschikbaar

De trendgebieden van de toonaangevende beurzen voor consumentengoederen hebben nu een digitale tweeling: 360°-beelden van Ambiente en Christmasworld Trends 24+ stellen gebruikers in staat om het hele jaar door nieuwe trends te ontdekken - en ze direct te bestellen.

 

Via Conzoom Solution, de content hub speciaal voor retailers, kunnen gebruikers zich nu het hele jaar door laten inspireren door Ambiente en Christmasworld Trends 24+. Bovendien geven embedded informatietags details over de tentoonstellingsproducten en linken ze direct naar het exposantenprofiel om te bestellen.

 

Bovendien kunnen retailers nmedia.hub gebruiken om bestellingen te plaatsen bij meer dan 400 merken, op elk moment van de dag of nacht, 365 dagen per jaar. Met deze aanbiedingen willen de beurzen hun positie als partner van de industrie het hele jaar door uitbreiden. 

 

Klik hier voor de digitale showroom.



Links

ambiente.messefrankfurt.com
christmasworld.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, trends, trendpresentatie, aards, kleuren, design, trendarea, thema, led, woonaccessoires, verlichting, kaarsen, kamerparfum, duurzaam, natuurlijk, circulair, presentatie, exposanten, beurs, beursorganisatie, frankfurt, veroudering, natuur, aqua, kleuren, mineralen, #ambiente, #messefrankfurt, #creativeworld, #christmasworld, #ethicalstyle

Gerelateerd nieuws
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
 
SWV Meubel wordt Fabr
lees verder
Uitgebreide collectie Bece
Rijker dan ooit: de nieuwe rolgordijnencollectie van raamdecoratiespecialist B&C (Bécé) uit Nunspeet is groter dan de vorige collectie.
lees verder
Orlando neemt Fm Büromöbel over
Investeringsmaatschappij Orlando Capital V neemt de Duitse fabrikant Fm Büromöbel over. Samen met het huidige management wil de nieuwe eigenaar het bedrijf verder laten groeien in binnen- en buitenland.
lees verder
Sterkste groei woninginrichting
De omzet van de Nederlandse detailhandel groeit met 3,5% in augustus, de omzet van non-food detailhandel groeide sterker.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden