Trenddag Liminal World

Woensdag 19 februari 2025

Op 13 maart organiseert het Trendinstituut, voorheen Nederlands Interieur Institituut (NII), een Trenddag in theater Hal4 aan de Maas in Rotterdam.
Trenddag Liminal World
Trenddag Liminal World Trenddag Liminal World

Wil jij op de hoogte blijven van hoe de megatrends ons dagelijks leven gaan beinvloeden? Kom dan op donderdag 13 maart 2025 naar de trendforecast van het Trendinstituut uit Lunteren. Die dag presenteert forecaster Zuzanna Skalska (foto 2) haar visie op de toekomst voor de leden van het Trendinstituut.

Maar omdat haar verhaal volgens het Trendinstituut interessant is voor iedereen die actief is in de segmenten lifestyle en interieur is iedereen van harte welkom om deze dag mee te maken voor een speciaal kennismakingstarief van € 275 per persoon (normaal € 350). Aanmelden kan via info@trendinstituut.nl.

De titel van de presentatie is 'Liminale Wereld, een verkenning van zinvolle transitie'.


'Het concept van de Liminale Wereld komt voort uit het begrip liminaliteit, wat verwijst naar de staat van ergens tussenin zijn, op de drempel van twee fasen.

Ons huidige tijdperk is een voorbeeld van dit concept, aangezien de maatschappij door diepgaande technologische, culturele, geopolitieke en sociale veranderingen navigeert. Dit is de Liminale Wereld, een ruimte die wordt gedefinieerd door zijn transitie-aard, waar meerdere trends samenkomen en tegelijkertijd naast elkaar bestaan, waardoor een dynamische en voortdurend evoluerende omgeving ontstaat.

The Liminal World is een ruimte waar creativiteit, technologie, digitale connectiviteit en sociaal bewustzijn elkaar kruisen en een rijk tapijt van ervaringen en interacties creëren. Het is een wereld waar grenzen vloeiend zijn en nieuwe mogelijkheden ontstaan door de convergentie van deze diverse trends. Deze nieuwe, onbekende, overgangsruimte biedt een blik op een toekomst waarin het bekende en het onbekende naast elkaar bestaan en onze collectieve reis naar een nieuw tijdperk vormgeven.'

PROGRAMMA
10.30 – 11.00 | inloop met registratie en koffie/thee
11.00 – 12.30 | lezing deel 1
12.30 – 13.30 | pauze
13.30 – 15.00 | lezing deel 2
15.00 | afsluiting



Links

www.trendinstituut.nl
www.theaterhal4.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, mode, fashion, trend, textiel, forecast, voorspelling, trenddag, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, webinar, forecast, nii, nederlands interieur instituut, #zuzannaskalska, #trendinstituut

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden