Topman Beter Bed vertrekt

Zondag 16 juli 2017

Topman Ton Anbeek van Beter Bed verlaat het concern per 1 november. Dat kondigde het bedrijf vrijdag aan. Anbeek wordt ceo bij fietsenfabrikant Accell.
Topman Beter Bed vertrekt

Anbeek is na zeven jaar bij het beddenconcern aan een nieuwe uitdaging toe, zo meldde het Fd. Beter Bed gaat binnenkort op zoek naar een opvolger.

De aankondiging van Anbeek kwam kort na de publicatie van de kwartaalcijfers van Beter Bed. Hierin kwam naar voren dat de omzet in het tweede kwartaal met 5,3% op jaarbasis was toegenomen. In vergelijkbare winkels in Duitsland, de grootste afzetmarkt van Beter Bed, daalde de omzet in dezelfde periode met 0,9%, een lagere daling dan in het eerste kwartaal.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden