Top grootste meubelzaak België

Donderdag 07 januari 2016

Het nieuwe pand van Top Interieur aan de Liersebaan in Massenhoven is de grootste meubelzaak van België geworden, zo stelt zaakvoerder Pieter Sintobin.
Top grootste meubelzaak België

Het pand heeft een totale oppervlakte van 45.000 m2, waarvan 22.000 m2 netto winkeloppervlakte, de grootste van België volgens zaakvoerders Pieter Sintobin en zijn zwager Erik Doets in Het Laatste Nieuws. De gloednieuwe zaak is een belevingswinkel die ruim en licht is, een grote kinderspeelruimte en overal gratis wifi heeft.

Het aanbod omvat alle interieurstijlen, en naast meubelen ook woonaccessoires, keukens, maatkasten en tuinmeubilair.

In mei 2015 werd begonnen met de vernieuwing van winkel, die toen 13.000 m2 groot was. Eind december ging al een belangrijk gedeelte van de nieuwe winkel open. Na deze eerste 12.000 vierkante meter volgt binnen drie weken het glazen gedeelte van het gebouw en zullen eind februari ook de keukenafdeling en het restaurant openen. Het restaurant zal ook na sluitingstijd van de meubelwinkel open zijn.

Momenteel werken er in Massenhoven 40 personen. Dat zal waarschijnlijk worden verdubbeld naar 80. Top Interieur, een familiebedrijf opgericht in 1982, heeft nog een tweede winkel van 20.000 m2 in Izegem.



Links

www.topinterieur.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, shop, outlet, winkel, filiaal, boulevard, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, accessoire, badkamer, projectinrichting, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden