Tijd voor ETC Design Experience

Maandag 20 september 2021

ETC Design Center Europe is er klaar voor. De ETC Design Experience vindt hier plaats op 20 en 21 september. Voor het laatste designnieuws is het dus een must om op maandag of dinsdag af te reizen naar Culemborg.
Tijd voor ETC Design Experience
Tijd voor ETC Design Experience Tijd voor ETC Design Experience

Tijdens het evenement kunnen bezoekers de nieuwe exposanten leren kennen. De vaste exposanten tonen uiteraard ook allemaal hun nieuws.

 

Zo laat La Aurelia interieurprofessionals kennismaken met nieuwe designs, tools en producten. Alle wallpapers zijn nu voorzien van QR codes die veel informatie bieden aan de bezoeker. Het is volgens La Aurelia dé manier om alle maatwerk mogelijkheden te ontdekken die de studio voor klanten kan ontwerpen.

Het nieuwste product van La Aurelia is hoogpolig geweven Luxury Carpet (foto 1). Enkele jaren geleden introduceerde La Aurelia al het 2mm hoge PVC Luxury Carpet. Nu is hier het Luxury Carpet bijgekomen, van 11 mm hoog, gemaakt van getufte garens met zeer hoge dichtheid en blind gebandeerd. Het tapijt is verkrijgbaar in Ø 250 cm en Ø 350 cm. De totale range van La Aurelia ontwerpen kan worden uitgevoerd als hoogpolig carpet. La Aurelia heeft in de afgelopen periode ook nieuwe wallpaperdesigns gelanceerd (foto 2), in o.a. barok-sfeer, florals en botanisch met een ‘golden touch’.

 

Label Van den Berg is één van de merken die Belliny Fabrics vertegenwoordigt. Het bedrijf toont een scala aan nieuwe ontwerpen, waarvan de bank Cocoon (foto 3) er één is. Met een gewatteerde doorgestikte hoes oogt hij volgens Label Van den Berg super cool en zit hij voortreffelijk. Afgelopen winter werd Gerard van den Berg geïnspireerd door de vele lange gewatteerde winterjassen en dacht: 'Hoe zou dat er op een meubel uit zien?' De Cocoon is verkrijgbaar in 1- zits,2- zits, 2 1/2 zits-, 3-zits, 4-zits, met arm, en zonder arm of slechts 1 arm. Daarnaast is er ook een hoekelement, een grote of kleine poef en ook een losse armsteun verkrijgbaar.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.la-aurelia.com
www.belliny.nl
www.label.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #laaurelia, #bellinyfabrics, #labelvandenberg

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden