Thothem voor paal?

Donderdag 18 mei 2017

Vorig jaar introduceerde meubelfabriek Theuns een nieuwe meubellijn, getiteld Thothem. Nu hebben ze de tafels voor hun Nederlandse debuut op elkaar gestapeld.
Thothem voor paal?

Begin 2017 werd de eerste collectie van ontwerper Peter Vanooteghem getest tijdens de Belgian Art & Design beurs. Nu staat een uitgebreide collectie van de eiken meubelen begin juni op een beurs in Rotterdam, Design District.

Thothem koppelt 'kwaliteitsvol eik van een Belgische meubelproducent aan hedendaagse Belgische vormgeving'. Ze doen ook aan multitasken: een bartafel op hoge poten kan ook een zachte scheidingswand zijn of een werkstation. Maak die poten lager en je krijgt een bijzettafel of een meubel dat niet misstaat in een wachtkamer. Leg er een rond blad op voor een exotisch gevoel.

Deze mogelijkheden worden schijnbaar het beste gedemonstreerd met een stand waar de meubels worden gestapeld. Gaat dat zien!

 



Links

www.theunsmte.be
www.thothem.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, design, #thothem

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Design Meesterwerk
Jori introduceert met Andante een relatief lichte relaxfauteuil die gepositioneerd moet worden als een design meesterwerk, ontworpen door Jean-Pierre Audebert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden