Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Woensdag 05 februari 2025

Thomas Hibert vervulde in 15 jaar verschillende functies bij Meubelbeurs Brussel, maar kondigt nu aan de organisatie te verlaten. In een bericht op LinkedIn deelde hij zijn beslissing en blikte hij met dankbaarheid terug.
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Thomas Hibert (foto 1), die sinds 2022 de rol van marketing manager voor Meubelbeurs Brussel vervulde, gaf aan dat het geen gemakkelijke keuze was om de organisatie te verlaten, maar dat hij klaar is voor een nieuw avontuur. Samen met zijn vrouw Aline (foto 2) heeft hij het bedrijf Lookup opgericht, waarmee ze zich richten op het bouwen van boomhutten en boomterrassen. ‘We combineren verschillende passies en kijken uit naar deze nieuwe uitdaging,’ schrijft hij.

 

Hij bedankte zijn collega’s en alle betrokkenen bij Meubelbeurs Brussel voor de fijne samenwerking en de succesvolle edities waaraan hij mocht bijdragen.



Links

www.meubelbeurs.be
www.lookup.green

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, personalia, lieven van den heede, glenn de maeseneer, luc meers, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb, #meubelbeurs,

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
Faillissement Aquinos NL
Na de eerder verstrekte surseance van betaling is matrassenfabriek Aquinos NL in Kesteren nu alsnog failliet verklaard.
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder
 
Groei detailhandel in juni
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden