Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Woensdag 05 februari 2025

Thomas Hibert vervulde in 15 jaar verschillende functies bij Meubelbeurs Brussel, maar kondigt nu aan de organisatie te verlaten. In een bericht op LinkedIn deelde hij zijn beslissing en blikte hij met dankbaarheid terug.
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs
Thomas Hibert weg bij Meubelbeurs

Thomas Hibert (foto 1), die sinds 2022 de rol van marketing manager voor Meubelbeurs Brussel vervulde, gaf aan dat het geen gemakkelijke keuze was om de organisatie te verlaten, maar dat hij klaar is voor een nieuw avontuur. Samen met zijn vrouw Aline (foto 2) heeft hij het bedrijf Lookup opgericht, waarmee ze zich richten op het bouwen van boomhutten en boomterrassen. ‘We combineren verschillende passies en kijken uit naar deze nieuwe uitdaging,’ schrijft hij.

 

Hij bedankte zijn collega’s en alle betrokkenen bij Meubelbeurs Brussel voor de fijne samenwerking en de succesvolle edities waaraan hij mocht bijdragen.



Links

www.meubelbeurs.be
www.lookup.green

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, personalia, lieven van den heede, glenn de maeseneer, luc meers, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb, #meubelbeurs,

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden