The Night-Store en Plutex naar Nederland

Woensdag 19 september 2018

The Night-Store en Plutex zijn vanaf heden ook in Nederland vertegenwoordigd. Door het gloednieuwe bedrijf Jacob Bakker Agenturen.
The Night-Store en Plutex naar Nederland

The Night-Store (Slaaparchitecten) is een firma met twee vestigingen (in Sint Truiden en Paal-Beringen) en 15 jaar leverancier van een compleet aanbod slaapproducten waarvan de matrassen en boxsprings in Nederland geleverd gaan worden. Het bedrijf claimt een unieke verkoopaanpak met medisch slaapspecialisten.

Eigenaar Stijn Neuteleers bouwde met meer dan 25 jaar ervaring een eigen collectie op met volledige productie in België: "Zonder marketing en met vertrouwen in de kwaliteiten van de winkelier presenteren wij slaapcombinaties die nog niet gekend zijn in de huidige beddenwereld. Eindelijk eens iets anders dat gestaafd is op gezonde logica!"

Plutex (foto; website) is een specialist in donzen dekbedden met volgens Jacob Bakker meer dan 30 jaar ervaring bekend in België, maar nog niet gekend in Nederland.

Daar wil Bakker, die begin deze maand z'n eigen bedrijf Jacob Bakker agenturen startte, verandering in gaan aanbrengen. Hij werkte laatste jaren als verkoper in de woon- en beddenbranche en gaat nu aan de slag als handelsagent voor verschillende merken, waarvan The Night-Store en Plutex de eerste twee zijn.

 



Links

www.jbakker-agenturen.nl
www.plutex.be
www.thenightstore.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, lattenbodem, ledikant, waterbed, beddengoed, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #jacobbakkeragenturen, #jbakkeragenturen, #plutex, #thenightstore

Gerelateerd nieuws
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Opening beddenwinkel
Binnenkort wordt de 20e vestiging van de formule beddenspecialist geopend in Enschede door Fredy Shamoun.
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
Meubelbeurs Brussel 2026 noviteiten
Meubelbeurs Brussel blikt vooruit op de editie van 8 tot en met 11 november 2026. De organisatie presenteert alvast enkele nieuwe collecties en producten die tijdens de beurs te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden